Czy ten profil jest o Tobie? Kliknij tu aby je przejąć.

Janusz Korowaj, Flebolog

Add Favorites
doctorwoman.jpg


Janusz Korowaj to specjalista mieszkający i działający obecnie w Chicago, USA. Wcześniej przez 14 lat prowadził klinikę w Warszawie. Na co dzień zajmuje się leczeniem w branży flebologii specjalizując się w temacie żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów. Bycie flebologiem to nadzwyczaj trudny zawód oraz wymagająca dobrego podejścia do chorego. Flebolog to medyk, który często widuje się z bolesnymi schorzeniami takimi jak np. żylaki, hemoroidy, owrzodzenia oraz zakrzepy żylne, problemy z wydajnością zastawek żylnych . Profesja ta wymusza wiele poświęceń oraz ciągłego doszkalania się.Prof. Korowaj charakteryzuje ich też olbrzymia wola pomocy pacjentom. W roku 2016 profesor we współpracy z Instytutem Flebologii w Chicago rozpoczął prace nad rewolucyjnym preparatem, który może okazać się niesamowitą pomocą dla wszystkich ludzi na świecie, którzy zmagają się z żylakami oraz hemoroidami. Dotychczasowe badania potwierdzają niespotykaną dotychczas skuteczność preparatu w formie żelu i możliwe, że już w 2017 roku preparat trafi na rynek.

 

 

 

Janusz Korowaj
Al. Jerozolimskie 312
Warszawa 05-816


  1. Beata powiedział 6 grudnia 2017 17:09:

    Rewelacyjny lekarz. Polecam. 3 poprzednich lekarzy twierdziło, że pomóc mi może tylko skomplikowana operacja. Raz dałam się pociąć ze względu na moje żylaki i po pół roku efekt po operacji był gorszy niż przed nią.
    Dopiero kiedy trafiał do Pana Korowaja wszystko zaczęło iść w dobrym kierunku. Przypisał mi leki, polecił stosować żel i już po miesiącu moje nogi wyglądały 3 razy lepiej! Ból zniknął, pajączki zniknęły, a po żylakach pozostały delikatne naczynka.

  2. Teresa powiedział 14 lipca 2018 13:54:

    Bardzo dobry specjalista. Jeżeli macie żylaki idźcie do niego bez wahania! Bardzo miły, życzliwy i to czuć, że on ma na celu Tobie pomóc.